Lokace
Angus Burger
V CENTRU
PLZNĚ

Otevřeli jsme nové Angus Bistro, nejedná se jen o klasické rychlé občerstvení, kde mimo jiné dostanete naše výtečné burgery a tatarák, ale můžete si zde koupit i maso Angus a farmářské výrobky z naší produkce.

Pokud jste se s našimi domácími uzeninami ještě nesetkali, stavte se v bistru a náš personál vám rád připraví ochutnávku a zároveň poradí s výběrem masa. Nabídku pokrmů stále rozšiřujeme a připravujeme pro vás také denní nabídky.

MAPA  
VŠECHNY NAŠE VÝROBKY
jsou z masa masného
angus skotu
z EKOLOGICKÉHO
CHOVU
Dobytek
Sumavsky angus

Ekologický chov skotu Šumavský Angus s.r.o., kde hospodaří jeho zakladatel
p. Silovský starší se svou rodinou, zaručuje kvalitu masa, které si dodáváme do našich provozů: Angus Steak House, Angus Grill Restaurant Kajetánka, Angus Burger v OC Olympii a výhledově i do Angus Burger bistra s farmářským prodejem našich výrobků a masa v Plzni.

VÍCE
Basil
Basil
Basil
Basil
Mapa
Farmářský obchod

Vážení hosté,

 

stále si u nás můžete objednávat pokrmy z naší nabídky a vyzvednout si je u výdejního okénka restaurace. Pokud chcete zůstat v pohodlí domova, objednejte si online na www.jidlodomuplzen.cz. V našem farmářském obchůdku máme stále v nabídce hovězí maso z farmy Šumavský Angus, domácí uzeniny Silov, kuřecí maso z Loužné (celé kuře, prsní, stehna, křídla, na polévku), domácí sekanou, tlačenku a utopence z taliánů. Pro objednávky volejte na tel. 725 555 631 a 732 924 817 nebo navštivte angusbistro.cz/eshop.